Konsultacja dietetyczna- Indywidualne spotkanie z dietetykiem

Zapewniamy miłą atmosferę , smaczne jadłospisy z propozycją przygotowania i motywację do walki ze zbędnymi kilogramami.

j

Przygotowanie do wizyty

Podczas każdej wizyty u dietetyka wykonywana jest analiza składu ciała. Badanie to wymaga spełnienia następujących warunków:

  • ostatni posiłek spożyć na 2-3 godziny przed badaniem
  • nie pić płynów 2 godziny przed badaniem, postarać się opróżnić pęcherz moczowy
  • dzień przed pomiarem unikać dużego wysiłku fizycznego
  • badanie składu ciała wykonywane jest na gołe stopy

 

Pierwsza wizyta

To szczegółowy, trwający w zależności od potrzeb około godziny wywiad, w trakcie którego omawiany jest ogólny stan zdrowia, dolegliwości, tryb życia, nawyki żywieniowe oraz Twoje upodobania kulinarne. Wspólnie ustalamy cel diety.

Na pierwszej wizycie odbywa się pomiar: zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie oraz określona zostaje podstawowa przemiana materii. Mierzone jest ciśnienie, wzrost oraz obwody bioder i pasa. Na podstawie tych informacji dietetyk opracowuje indywidualną, zbilansowaną dietę, która przekazywana jest na kolejnym spotkaniu lub wysłania jest drogą mailową po 5-7 dniach od wizyty.

Umów się na wizytę

Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego wszystkie wizyty w poradni odbywają się po wcześniejszej rejestracji. Wyślij zapytanie na nasz adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól. Rejestracja możliwa jest również pod numerem telefonu 604 951 977